W zakres działalności firmy wchodzi kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego począwszy od wstępnej fazy projektowej, aż po nadzór budowlany!


Biuro inżynierskie "MODUS" jest firmą prowadzącą działalność w zakresie projektowania oraz sprawowania nadzoru budowlanego dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego na rynku całego kraju.

Posiadamy doświadczenie w zakresie projektowania wszelkich typów konstrukcji budowlanych zarówno żelbetowych, stalowych jak i drewnianych. Dotyczy to budynków jednorodzinnych oraz obiektów wielkokubaturowych takich jak: budynki zamieszkania zbiorowego, budynki biurowe itp.

Posiadamy pełne uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcji, jak również współpracujemy z doświadczonymi projektantami branżowymi, kierownikami budów, inspektorami nadzoru budowlanego oraz rzeczoznawcami budowlanymi.

Świadczymy wysoki poziom i jakość wykonywanych usług oraz gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachowość wykonywanych prac projektowych.

Pracujemy na licencjonowanych programach typu:
ABC Płyta, RmWin, Specbud, Infra-Żelbet oraz Bricscad V12

Pomagamy w załatwieniu wszelkich dokumentów formalno - prawnych (decyzji i zezwoleń) niezbędnych w trakcie trwania procesu budowlanego. Zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem technicznym.

Dostosujemy każdy projekt do indywidualnych potrzeb inwestora!
Biuro inżynierskie "MODUS"
mgr inż. Krzysztof SOBIK
ul. Mariacka 72 44-310 RADLIN

tel. 32 4568022
kom. 664703214
email: biuro@bi-modus.pl